Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Ani jeden deň sme počas pandémie neboli zavretí, nemali čo robiť, pracuj pre stabilného zamestnávateľa v kraji ! Pracovník reverzného centra

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Sereď
Termín nástupu
dohodou
5,8 EUR/hod.až 20 % dochádzkový mesačný bonus + 8,5 % ročný bonus 2 x ročne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Získaj hodinovú nástupnú mzdu 5,80 € / hodinová mzda + za tvoju dochádzku ťa odmeníme 20 % mesačným bonusom

- ďalej máš nárok na 8,5% ročný bonus - vyplácaný je dvakrát ročne

- 100 € poukážky pre zamestnancov, ktoré využiješ v rôznych obchodoch ako sú napríklad drogéria, potraviny, elektro a veľa ďalších

A čo budeš teda robiť ?
- jednoduché spracovanie zásielok pomocou počítača a skenera
- nepotrebuješ žiadnu prax, na všetko ťa naši kolegovia zaškolia

- zmenová prevádzka ( 2 týždne ranná zmena, 2 týždne nočná zmena )
- práca 4 dni v týždni - pracuj max. 3 dni za sebou a 2 dni oddychuj

- Obeduj za 1 €
-Zabezpečený pitný režim samozrejme zdarma ( káva,voda,čokoláda, čaj )
-Zamestnanecký asistenčný program, aby si sa v jednotlivých zložitých životných situáciách mal s kým poradiť

-Zvozová doprava zo širokého okolia (Galanta, Šaľa, Nové Zámky, Nitra, Dunajská Streda, Hlohovec, Piešťany, Drahovce, Madunice, Červeník, Leopoldov, Trnava, Komárno,. Hurbanovo, Semerovo, Dvory nad Žitavou..)

** ODPORUČ NÁM ZNÁMEHO A získajte 500 € **

Ak nechceš pracovať s cudzími, dones si svojich známych a prilepšite si obaja bonusom 500 €. Pre viac info kontaktuj našu bezplatnú infolinku, kde ti povieme presný postup.

Stretnutia a pohovory máme viac krát týždenne online formou, stačí nám zavolať NA BEZPLATNÚ INFOLINKU 0800 200 100 denne od 8:00 - 18:00.

Tešíme sa na spoluprácu!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálna agentúra ADECCO patrí medzi svetových lídrov v oblasti náboru pracovníkov. Poskytuje služby od dočasného pridelenia, náboru na hlavný pracovný pomer až po outsourcing. Vo svete pôsobí vo viac ako 60 krajinách a pomáha každý deň nájsť prácu približne 650 000 ľuďom. Na Slovensku je spoločnosť Adecco Slovakia od roku 2002 a v súčasnosti má 12 pobočiek v rôznych regiónoch.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vek minimálne 18 rokov
- základná znalosť práce s PC
- ochota a schopnosť pracovať na zmeny - 2 týždne denné, 2 týždne nočné

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4209102  Megjelentetés dátuma: 6.12.2021  Alapbér (bruttó): 5,8 EUR/hod.