E-Mobility konštruktér

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto
1 100 - 2 000 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od pracovných skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre unikátne novovzniknuté vývojové centrum v oblasti E-mobility hľadáme šikovného konštruktéra, ktorého náplňou práce bude:
- Konštrukcia produktov - hybridné moduly, elektro osi a aktuátory,
- konštrukcia komponentov s dôrazom na existujúce odporúčania,
- uvoľňovanie výkresov a prípadné vykonanie zmien s prihliadnutím na
štandardy,
- uvoľňovanie výrobných odchýlok, požiadaviek na zmeny v konštrukcii,
- pevnostné analýzy (FEA),
- spolupráca na tvorbe FMEA,
- identifikácia odchýlok.

- 13. a 14. plat,
- príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia
- možnosť kariérneho rastu,
- bohatý sociálny program,
- relokačný príspevok počas prvého roka,
- jazykové kurzy (EN, DE) plne hradené zamestnávateľom,
- stabilné zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti,
- práca v dynamickom kolektíve.

Informácie o výberovom konaní

Prosíme o zaslanie životopisu v anglickom jazyku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výskum a vývoj

Výskum a vývoj elektro/hybridných pohonov, elektro osí a aktuátorov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

- Znalosť konštrukcie produktu, výpočty tolerancií,
- znalosť FEM analýzy,
- skúsenosti s návrhom konceptov v automotive ,
- znalosť konštrukčných programov PTC Creo Parametric/CATIA výhodou,
- znalosť Ansys V18.2 - výhodou,
- aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka (slovom i písmom).

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4198952  Megjelentetés dátuma: 8.11.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac