Poďte pracovať v supply chain pre naozaj svetového hráča! Hľadáme špecialistu na logistiku a spracovanie objednávok!

Talent Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac13.plat, výkonnostné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete rozvíjať Vašu kariéru v oblasti Supply Chain u naozaj svetovej spoločnosti? Denne využívať angličtiu? Pošlite nám svoj životopis!

Hľadáme koordinátora - špecialistu logistiky pre nášho klienta pôsobiaceho v chemickom a farmaceutickom priemysle.

Budete mať na starosti:
*Riešenie objednávok a dodávok produktov do určených krajín vo svete
*Budete spojovací článok pre všetky strany, čo sa týka logistiky, aby bola zabezpečená plynulosť, včasnosť a kompletnosť dodávok tovaru
*Vašou úlohou bude aj riadenie procesov zavádzania nových produktov, plánovanie a optimalizácia skladových zásob pre jednotlivé krajiny
*Celkovú podporu a kontrolu behu produktov v rámci dodávateľského reťazca

• Ročný bonus (13. plat)
• 14. plat v závislosti od výsledkov až do výšky 110 % mesačnej mzdy
• Referral bonus
• Extra príspevok na stravu
• Zľavy na produkty spoločnosti
• Firemná škôlka
• Životné poistenie a balík zdravotnej starostlivosti
• Príspevok na relokáciu
• 25 dní dovolenky a sick days
• Extra platené dni voľna pri životných jubileách
• Možnosti školení a ďalšieho rozvoja

Pokiaľ spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Naším klientom je medzinárodná spoločnosť zameraná na výrobu a predaj pracích a čistiacich prostriedkov, vlasovej a telovej kozmetiky, spotrebiteľských lepidiel, lepidiel pre stavebnú chémiu ako aj priemyselných lepidiel a povrchových technológií.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, logistika, medzinárodný obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

logistika / supply chain

Počet rokov praxe

3

*VŠ vzdelanie v oblasti ekonomiky, obchodu, prípadne logistiky
*Min 3. roky praxe v oblasti logistiky, supply chain, medzinárodného obchodu alebo nákupu
*Plynulá znalosť angličtiny je nutnosťou
*Skúsenosti s prácou v SAP, Outlook a MS Excel
*Flexibilita pohybovať sa v medzinárodnom prostredí
*Tímový hráč, pozornosť a zmysel pre detail

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4188880  Megjelentetés dátuma: 23.11.2021  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac