Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Vodič NZV. 1340 EUR

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 205 - 1 340 EUR/mesiac- od 6€/hod + nadštandardné príplatky, výkonnostné bonusy, osobné ohodnotenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa stáť súčasťou medzinárodnej spoločnosti u najväčšieho potravinárskeho výrobcu na Slovensku a druhej najväčšej potravinárskej spoločnosti na svete? Chceš využiť svoje znalosti a byť súčasťou nových projektov a výroby? Tak neváhaj....

Hľadáme vozičkárov s platným preukazom na NZV, na zásobovanie výrobnej linky.

- Preberanie zmeny, komunikácia s vozičkárom z preberanej
zmeny, aktívna komunikácia s osádkou linky a predákom svojej
zmeny
- Znalosť a schopnosť obsluhy motorového vozíka
- Zodpovednosť a povinnosť vykonávať činnosti podľa typu
výroby podľa pokynov predáka zmeny alebo tím lídra
- Odvoz paliet s hotovým výrobkom a polotovarom
- Príprava obalového materiálu a materiálu potrebného na
ostatnú výrobu ( formy, biele debničky, cisterny .. )
- Odvoz odpadu na dvor
- Tlač štítkov, kontrola a nastavovanie dátumu a strečovanie
paliet
- Povinnosť zúčastňovať sa zákonných školení

- obnova platnosti preukazu NZV
- dochádzkový bonus - 10 % z priemerného mesačného príjmu
- výkonnostný bonus
- osobné ohodnotenie ( prémie na mesačnej baze )
- nadštandardné príplatky
- rizikové príplatky
- príplatky za poobedné, nočné zmeny, prácu v sobotu a
nedeľu, prácu vo sviatok,
- ubytovanie ZADARMO v rámci Bratislavy
- stravné lístky v hodnote 3,83€
- stravovanie v podnikovej jedálni prostredníctvom MFP karty hneď po nástupe do práce
- kompletné zabezpečenie pracovného oblečenia a obuvi
- zvýhodnený nákup výrobkov v podnikovej predajní
- hradená vstupná lekárska prehliadka + hradené preventívne
prehliadky
- zabezpečenie potravinárskeho preukazu
- starostlivosť koordinátora ešte pred nástupom do práce ( absolvovanie lekárskej prehliadky, ubytovanie, osobné konzultácie ) a počas celého trvania PP

V prípade záujmu nám pošlite životopis v slovenskom jazyku alebo volajte na 0910646466.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Silná medzinárodná spoločnosť s históriou a tradíciou od roku 1890.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Všobecné

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

Výhodou

- Ukončené stredoškolské vzdelanie s výučným listom alebo maturitou.
- Dobrý zdravotný stav - pred nástupom je potrebné absolvovať lekársku prehliadku, potravinársky preukaz.
- Zručnosť. zmysel pre detail, presnosť
- Seriózny prístup k práci, dochvíľnosť
- Záujem o dlhodobú prácu
- Ochota pracovať na zmeny

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4185185  Megjelentetés dátuma: 18.10.2021  Alapbér (bruttó): 1 205 EUR/mesiac