Lukratívna práca na Luxusných autách - VW, Porsche, Audi. nástupný plat 822,-€ s príspevkom na ubytovanie a dopravou, Bratislava - Devínska Nová Ves

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Termín nástupu
Dohodou
822 EUR/mesiacNástupný plat 822 ,-€, zvýšenie mzdy po 6 mesiacoch Výkonnostný bonus, bonus za prítomnosť 102€ Po zapracovaní odmena za ovládanie viacerých pozícií od 30 - 130€ Zmenové príplatky nad rámec zákona 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý je popredný výrobca automobilových produktov, hľadáme Montážneho pracovníka .

Náplň práce:

Montáž plastových a elektrotechnických dielov na výrobnej linke pre autá VW, Porsche, Audi
Zodpovednosť za 100% znalosť aktuálnych montážnych postupov
Povinnosť dodržiavať stanovené pracovné postupy a interné smernice
Zodpovednosť za vykonávanú prácu v zmysle stanovených kvalitatívnych cieľov (samokontrola vlastnej práce)

Nástupný plat 822 ,-€, zvýšenie mzdy po 6 mesiacoch
Výkonnostný bonus, bonus za prítomnosť 102€
Po zapracovaní odmena za ovládanie viacerých pozícií od 30-130€
Zmenové príplatky nad rámec zákona
13. a 14. plat
Ďalšie finančné aj nefinančné benefity
Možnosť zabezpečiť ubytovanie zdarma
Príspevok na dopravu, resp. zabezpečená doprava

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Základné, stredné vzdelanie
Spoľahlivosť a chuť pracovať
Ochotu pracovať v zmennej prevádzke

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4180553  Megjelentetés dátuma: 12.10.2021  Alapbér (bruttó): 822 EUR/mesiac