Skvelá ponuka na pozíciu údržbára vo výrobe plastov! Nástupný plat 1500 EUR!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Trnavský kraj
Termín nástupu
ihneď
1 500 EUR/mesiacZáklad 1500 euro + variabilná zložka mzdy 150 euro a iné príplatky podľa Zákonníka práce (nočná zmena)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho stáleho klienta z automobilovej dopravy hľadáme údržbára vo výrobe plastových dielov!

Hlavná náplň práce:

- vykonávať, minimalizovať a optimalizovať preventívnu údržbu
- nastavovať, udržiavať a rozvíjať program výrobných zariadení
- spolupracovať na inštalácií nových zariadení / montážnych staníc
- rozvíjať odborné znalosti vo svojom obore
- práca je vo výrobe plastových dielov a jednoúčelových zariadení / liniek
- zabezpečiť dostupnosť výrobných zariadení v súlade so špecifikáciami, bezpečnostnými a environmentálnymi pravidlami
- pracuje sa na 3 - zmennú prevádzku

PODMIENKOU je - elektrotechnická spôsobilosť §22

- práca v medzinárodnej spoločnosti
- pracovná zmluva na dobu neurčitú
- možnosť zvyšovania kvalifikácie – pre údržbára máme nachystaný balík školení
- stravné lístky v hodnote 4,50€ ( zamestnanec platí 1€)
- doprava zabezpečená z Trnavy
- benefitný program – cafeteria + 10 eur každý mesiac (dajú sa uplatniť na zľave dňa, lekáreň, masáž alebo preniesť na stravovaciu kartu)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Počet rokov praxe

1

- skúsenosti ako údržbár z výrobnej spoločnosti
- preukaz viazača bremien, VZV, žeriavnicky - výhodou (podmienkou však je zdravotná spôsobilosť na obsluhu týchto zariadení)
- orientácia v technickej dokumentácii a výkresoch
- znalosť základov vstrekovanie plastov
- aktívny prístup k práci, orientácia na výsledok
- zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4168649  Megjelentetés dátuma: 24.9.2021  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac