Zaujíma ťa robotika ? Chceš sa stať profíkom v tejto rýchlo rozvíjajúcej oblasti? Operátor robotizovaného skladu od 1300/EUR Brutto! Senec

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Senec
1 300 EUR/mesiac(výsledná mzda závisí od skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho overeného klienta hľadáme Operátora robotizovaného skladu!

Hlavná náplň práce:

- Monitorovanie flotily mobilných robotov
- Monitorovanie riadiaceho informačného systému skladu
- Riešenie dopytov od zákazníka
- Ľahké opravy – výmenou vždy, keď je to možné
- Zásahy do riadiaceho systému na úrovni databázy
- Delegovanie komplexnejších problémov na ďalšie vrstvy podpory
- Monitorovanie otvorených incidentov

Budú upresnené pri výberovom procese

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• Schopnosť učiť sa nové veci
• Záľuba v počítačoch a programoch
• Schopnosť riešiť problémy
• Komunikatívnosť
• Analytické myslenie
• Výhodou je akákoľvek skúsenosť s elektronikou a strojnými zariadeniami, prípadne Robot - operátor.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4100340  Megjelentetés dátuma: 10.6.2021  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac