IT Service Chain Operation Manager s nemčinou

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Práca z domu
1 400 EUR/mesiacUvedená mzda je minimom pre danú pozíciu, finálna ponuka závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná pozícia je styčným komunikačným bodom medzi zahraničnými zákazníkmi a slovenskými technickými teamami. Vyžadujú sa preto technické znalosti aj silné soft skills, keďže kandidát by bol v úzkom kontakte s ľuďmi. Klientom je nadnárodná technologická spoločnosť s možnosťou práce na diaľku.

Náplň práce:

- Udržiavanie kvality produkcie
- Vedenie teamu po technickej stránke
- Plánovanie a kontrola procesov pre včasné dodanie produktov
- Optimalizácia nákladov
- Poskytovanie poradenstva pre business zložku
- Organizácia:
- Delivery
- Change management
- Incidents management,
- Configuration management

- Home office/Remote
- Cafeteria
- Extra dni dovolenky
- Podpora zdravia
- Tréningy, vzdelávanie a coaching
- Eventy pre zamestnancov
- Rotácia na rôznych pracoviskách

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je známa medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti IT a Telco. Ide o progresívneho a neustále rastúceho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Niekoľkoročná prax na podobnej pozícii, skúsenosti s pokročilou zákazníckou podporou
- ITIL certifikácia
- Projektový manažment / manažment kvality / znalosť korporátnych procesov
- Široký záber vedomostí z oblasti IT a komunikačných technológií (server, network, cloud)
- Prehľad v oblasti financií
- Windows/Linux
- Výborné komunikačné schopnosti
- Schopnosť vyjednávať
- Prezentačné zručnosti
- Aktívna znalosť anglického a nemeckého jazyka

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4078455  Megjelentetés dátuma: 11.5.2021  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac