Hľadáme Senior PLC Programátora pre jedinečný projekt v Dánsku!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Slovensko, Dánsko (Práca vyžaduje cestovanie)
2 000 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy je možná vyššia v závislosti od praxe a skúseností kandidáta. Preplácané diéty, zabezpečené ubytovanie aj cesta. Všetky náklady spojené s pobytom v Dánsku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi cestujete? Je práca aj v Európe pre Vás zaujímavá? V tomto prípade pre nášho významného klienta hľadáme skúseného PLC programátora, ktorý bude časť svojej práce venovať programovaniu riadiaceho SW v Dánsku.

Ak ste flexibilný a hľadáte možnosť ako sa vymaniť zo stereotypu, láka Vás možnosť zažiť niečo nové a chcete získať množstvo neštandartných benefitov vrátane diét, čítajte pozorne ďalej.

Náplň práce:
- programovanie riadiacehoSW (PLC, HMI) v súlade so štandardami správnej výrobnej praxe
- vývoj nových riešení a implementácia zákazníckych požiadaviek
- testovanie funkčnosti navrhnutého riešenia
- nasadzovanie riešení v absolútne čistom prostredí u zákazníka
- pozícia je 50% pracovného času v zahraničí

- práca v jedinečnej spoločnosti
- exkluzívne podmienky na zahraničných služobných cestách
- 13. a 14.bonus
- špeciálny zaškoľovací program so svetovými odborníkmi
- online jazykové kurzy s native speakrom

Informácie o výberovom konaní

Prosím posielať životopisy v anglickom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika,automatizácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

PLC Siemens - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- minimálne 2 ročná skúsenosť s programovaním, najlepšie Siemens/ Rockwell
- Pack ML Standard - výhodou
- komunikatívna znalosť anglického jazyka - nutná
- samostatnosť, časová flexibilita, ochota cestovať do zahraničia (min. 50% pracovného času)

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4066602  Megjelentetés dátuma: 21.4.2021  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac