Elektroúdržbár s vyhláškou §21 alebo vyššou :)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Lozorno
1 250 EUR/mesiac+ 13,14-ty plat + bonusy a príplatky (výška výslednej mzdy závisí na Vašich skúsenostiach)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- údržba elektrických zariadení v prevádzke
- odstraňovanie chýb počas prevádzky (tiež preventívna údržba)
- pochopenie inštrukcií, manuálov z technickej dokumentácie (manuály, schémy - mechanické, elektrické)
- spolupráca s kolegami na oddelení údržby
- znalosť práce s PLC (vítané)
- ovládanie princípu pneumatiky, hydrauliky (- vítané)

- 5 dní dovolenky navyše
- zimný a letný bonus (13, 14 plat - vyplácaný podľa hodnotiacich kritérií spoločnosti)
- dochádzkový bonus
- príplatky za smeny nad rámec zákona (napr. sviatok + 150% extra)
- príplatky za špeciálne činnosti
- zabezpečená doprava z rôznych smerov Bratislavy a Záhoria
- zabezpečené ubytovanie v Bratislave
- čisté a príjemné prostredie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

elektro - údržba

Počet rokov praxe

1

- §21 alebo viac elektrotechnickej vyhlášky
- Možnosť pracovať na 12hod. zmeny /2 denné, 2 nočné + 4 dni voľno/
- Prax min. 1 roky na pozícii údržba lakovne, automatizovaná linka...
– automotive priemysel (výhodou )

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4065114  Megjelentetés dátuma: 20.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 250 EUR/mesiac