Tooling Engineer (Injection Molding), možnosť kariérneho rastu

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
ASAP
1 600 - 2 100 EUR/mesiacCelková mzda je možná vyššia, v závislosti od praxe a skúsenosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, ktorý sa zaoberá výrobou plastových komponentov pre automotive, hľadáme Tooling Engineera (Injection molding), ktorý má pokročilú znalosť CAD systému a rozumie sa systému vstrekovania plastov.
Budete zodpovedný/á:
*za vykonávanie a riadenie zmien dizajnu a opráv vstrekovacích foriem
*spoluprácu s výrobcami nástrojov a jednotlivými oddeleniami, s cieľom zabezpečiť dizajn dielov
*navrhovanie zmien foriem s cieľom optimalizácie kvality produktu a zníženie výrobného času
*účasť na meetingoch a vypracovanie návrhov na zlepšenie
*prácu s dokumentáciou
*úzku spoluprácu so zahraničnými výrbcami nástrojov
*nákup náhradných dielov na nové vybavenie

*práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
*možnosti kariérneho rastu
*možnosť príspevku na dopravu
*firemné benefity

Informácie o výberovom konaní

Životopis prosíme zasielať v slovenskom aj anglickom jazyku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Náš klient je medzinárodná spoločnosť v oblasti výroby plastových komponentov pre automotive.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Lean manažment - Základy
5S - Pokročilý
Keyence Vision Systems - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

*Min. 3 roky skúseností s procesmi vstrekovania plastov nutné, technické znalosti vstrekovacích foriem
*AutoCAD, 5S, Keyence Vision Systems, Lean Management, minimálne dva z uvedených sú podmienkou (zásahy do riadenia zmien foriem a zodpovednosť za tento proces)
*Komunikatívna angličtina podmienkou
*Skúsenosti z automotive segmentu výhodou

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4061795  Megjelentetés dátuma: 14.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac