Expert logistiky - Žilina

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Žilina
1 250 EUR/mesiacMzdové podmienky : min. 1250€ + 13 plat + príspevok na cestovné (konečná výška mzdy je závislá od skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho výnimočného klienta - hľadáme výnimočného kandidáta !
Klient je z oblasti výroby pre automotive sektor.

NÁPLŇ PRÁCE:
- riadenie a koordinácia denných dodávok materiálov od dodávateľov
- plánovanie dodávok materiálu na zabezpečenie dennej výroby
- pri zmene plánu výroby vyplývajúcej od zákazníka tieto premieta do plánu na zabezpečenie dodávok materiálu
- priebežná kontrola plánovania dennej dodávky pre zákazníka
- spolupráca a riešenie dodávok s dodávateľskou a prepravnou firmou
- zabezpečovanie hmotných dodávok v systéme JIT
- zabezpečovanie inventarizácie materiálu
- určovanie toku materiálu po dohode s pracovníkmi výroby
- pravidelné informovanie dodávateľov o požiadavkách na materiál formou odvolávok
- vypracovávanie podkladov dát pre finančný úsek vo väzbe na mesačnú závierku v spolupráci s výrobným úsekom /Efas, MFG PRO, JTDS, EDI/
- zabezpečovanie mimoriadnych požiadaviek formou písomných objednávok
- riadenie a koordinácia cycle count na pridelených dieloch

- 13. plat
- Príspevok na cestovné až do výšky 46,- € podľa vzdialenosti od miesta bydliska
- Stravné lístky v hodnote 4,- € ( zamestnávateľ prispieva sumou 3,40 € )
- Vstupné lekárske prehliadky zdarma
- Odmena pri pracovnom jubileu do výšky 300,- €
- Odmena pri životnom jubileu do výšky 100,- €
- Príspevok na dovolenku
- Príspevky zo sociálneho fondu
- Darčekové poukážky
- Školenia a jazykové kurzy
- Zľavy pre zamestnancov
- Športové a kultúrne podujatia

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

logistika

Počet rokov praxe

2

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
QAD - základy

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4061730  Megjelentetés dátuma: 14.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 250 EUR/mesiac