Hľadáme Senior HR Global Business Partnera. Na pozícií je nutná skúsenosť s nastavovaním procesov na globálnej úrovni a prax vo výrobnej spoločnosti.

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Banskobystrický kraj
2 000 EUR/mesiac2000€ btt + 18% tvorí variabilná zložka, vyplácaná ročne Mzda je možná vyššia v závislosti od praxe a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, ktorý pracuje v oblasti produkcie obsadzujeme pozíciu Senior Global HR Business Partnera. Na pozícií je nutná komunikatívna angličtina a predchádzajúca prax z výrobnej spoločnosti.

Budete úzko spolupracovať s manažmentom a poskytovať support pri riešení náročnejších HR otázok.
Na pozícií je vyžadovaná časová flexibilita vzhľadom na príležitostné služobné cesty v rámci Európy (do 30% pracovného času).

Vaša pracovná náplň bude pozostávať:
- Rozvíjanie stratégie v oblasti akvizície talentov
- Podáva návrhy na zlepšenie v súvislosti s produktivitou v spoločnosti
- Komplexné zastrešenie a support pri riešení náročnejších HR procesov
- Podpora pri koučingu, poradenstvo, kariérny rast, disciplinárne konania
- Rozpočtovanie, odhady, optimalizácia práce
- Pravidelná spolupráca s manažmentom a zamestnancami na zlepšovaní pracovných vzťahov
- Budovanie brandingu spoločnosti/ jeho zatraktívnenie
- Zastupuje spoločnosť na veľtrhoch práce, spolupracuje s univerzitami a pod.

- Práca v stabilnej a renomovanej spoločnosti
- Príspevok do III. piliera
- Bohatý sociálny program
- Darčekové poukážky a mnoho iných výhod

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Výrobná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Skúsenosti vo výrobnej spoločnosti na globálnej úrovni (grupové roly) minimálne 3 roky - podmienkou
- Pozitívne skúsenosti v oblasti riadenia náborových aktivít (Talent Aquistion)
- Skúsenosti so strategickým budovaním brandingu spoločnosti
- Vynikajúca znalosť problematiky miezd (výpočet), pracovno-právnej legislatívy, analýza HR dát a údajov
- Anglický jazyk - komunikatívna úroveň
- Časová flexibilita - služobné cesty ( približne 30% pracovného času) v rámci Európy

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4060845  Megjelentetés dátuma: 28.5.2021  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac