Procesný inžinier alebo Technológ/ Projektový inžinier

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Lučenec
Termín nástupu
Dohodou
1 800 EUR/mesiacod 1800 eur + 13 plat a benefity spoločnosti (plat závisí od skúsenosti kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Process engineera alebo technológa ktorý sa bude zaoberať nábehom nových výrobkov, nová technológia z nového závodu a bude mať na starosti nábeh novej výroby – zodpovedný za procesnú stránku – usporiadanie, lay out, ergonómia, time takt, vyrobiteľnosť. Bude spoluprácovať s oddelením kvality a s programovým engineeringom. Taktiež bude riešiť predsériovú výrobu až po zavedenie do série (vyrobiteľnosť, doladenie kvality, procesnej stránky, zabezpečenie dodávateľov).

Hlavná náplň práce:

• Účasť pri vývoji produktu
• Organizácia a zabezpečovanie prototypovej fázy produktu
• Definovanie procesných podmienok pre výrobný proces
• PFMEA
• Definonovanie Process flow
• Tvorba inštrukcií a pracovných postupov
• Zabezpečovanie zmenového konania na produkte
• Komunikácia so zákazníkom a s SDT tímom
• Zavádzanie produktu do sériovej výroby
• Účast na neustálom zlepšovaní procesov, kvality a produktu

- vzdelávanie a rozvoj - jazykové kurzy, tréningy, školenia súvisiace s pozíciou
- benefity v rámci sociálnej politiky - zľavy vo vybraných obchodoch, pernamentky na masáž, darčekové poukážky
- 13. plat a príspevky
- nadštandardné stravovanie (široký výber jedál)

- Min. 1 ročná prax vo výrobnej sfére na podobnej pozícii výhodou
- MS office – pokročilá úroveň
- Anglický jazyk – komunikačná úroveň
- Znalosť projektového managementu, produktového vývoja výhodou
- Technické myslenie, flexibilita, nasadenie, schopnosť tímovej práce
- Zodpovednosť , komunikatívnosť a odolnosť voči stresu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Klient sa zaoberá výrobou interiérových častí automobilov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4057724  Megjelentetés dátuma: 8.5.2021  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac