Montér/technik optickej siete - Bratislava a okolie ! Víkendy voľné

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
850 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy + výkonnostné odmeny + ročná odmena (+ možnosť navýšenia mzdy na základe Vašich skúseností !!! )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti z oblasti telekomunikačných sietí?
Alebo ste absolvent a zaujímate sa o telekomunikačné siete, optické káble a podobné záležitosti ?
Ozvite sa!!!

NÁPLŇ PRÁCE:
- ťahanie optických káblov, minikáblov, mikrotrubičiek (+zafukovanie)
- meranie parametrov optických trás
- servis a údržba telekomunikačných trás a zariadení
- práce v teréne (západné SR + Bratislava)
- dovoz materiálu na miesto určenia - nutnosť VP.sk B (+ E príves vítaný )
- havarijný servis telekomunikačných trás (cca 7-10 dní/mesiac pohotovosť)

- práca priamo ako KMEŇOVÝ ZAMESTNANEC
- možnosť profesne sa posúvať, vzdelávať
- možnosť sebarealizácie
- príspevok na DDS
- neobmedzený paušál na pracovné účely
- práca iba cez týždeň (PO-PIA) 8 hod. smeny

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik, Elektrikár

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vzdelanie nutné elektrotechnické alebo telekomunikácie
- teoretické vedomosti o parametroch a vlastnostiach optických vlákien/káblov
- §21, §22, §23 elektrotechnickej vyhlášky (vítané)
- znalosť technológií používaných na zafukovanie a zváranie optických vlákien či káblov (vítané)
- schopnosť pracovať po zaučení samostatne a zodpovedne

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4057716  Megjelentetés dátuma: 7.4.2021  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac