Máte skúsenosti s disponovaním logistiky, plánovaním materiálu/výroby? Pošlite nám CV!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
ASAP
1 400 EUR/mesiac(od 1 400 € brutto v závislosti od skúsenosí a zručností + mesačný bonus + letné a zimné prémie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, jedného z top TIER 1 dodávateľov pre automobilový priemysel, hľadáme Disponenta logistiky so skúsenosťami s disponovaním logistiky v automotive, prípadne v logistickej spoločnosti, ktorá zabezpečuje logistiku pre automotive.

Náplň práce zahŕňa aj:

• objednávanie výrobného materiálu, monitoring pokrytia výroby jednotlivými komponentami
• kontrola skladových zásob, zodpovednosť za výšku, správnosť a optimalizáciu zásob
• plánovanie dopravy materiálu do závodu
• denná komunikácia s dodávateľmi, riešenie problémov, mesačné hodnotenie dodávateľov
• zodpovednosť za vystavovanie logistických reklamácií
• pravidelný reporting
• zodpovednosť za plnenie KPI a podieľanie sa na plnení hospodárskych výsledkov firmy

• 5 dní dovolenky navyše
• mesačný bonus
• letný a zimný finančný bonus
• zabezpečená firemná doprava zo Záhoria a Bratislavy
• práca pre stabilnú medzinárodnú firmu do interného stavu
• osobnostný a profesijný rozvoj

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím, zašlite nám Váš životopis v ANGLICKOM jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba plastových dielov pre automobilový priemysel, TIER 1 dodávateľ

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Disponent logistiky/logistika v automotive

• skúsenosti na obdobnej pozícii v automotive PODMIENKOU aspoň 2 roky
• angličtina na komunikatívnej úrovni
• skúsenosti s MRP systémom
• MS Office
• komunikatívnosť
• zodpovednosť
• tímová práca
• samostatnosť a rozhodnosť

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4056538  Megjelentetés dátuma: 5.5.2021  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac