Finančný analytik v oblasti automatizácie procesov

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, stabilnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti bankovníctva, hľadáme kandidáta s finančným backgroundom, ktorého baví práca s makrami a scriptami. Vašou náplňou práce bude:

• Participácia na transformačnom projekte vrámci spoločnosti
• Zjednodušovanie finančného výkazníctva a reportingu v bankovej oblasti
• Automatizácia a optimalizácia procesov na účtovníckych a iných finančných pozíciách
• Spracovanie finančných dát s využitím VBA, SQL a štatistík
• Pravidelné pracovné cesty do zahraničia
• Práca v medzinárodnom prostredí a komunikácia so stakeholdrami (DACH)

• Zmluva na dobu neurčitú
• Možnosť pravidelne cestovať
• Cafeteria
• 25 dní dovolenky
• Plne hradené stravné lístky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• Potrebná plynulá angličtina a minimálne B1 v nemčine
• Skúsenosti s agilnými projektami automatizácie procesov
• Finančný background je podmienkou (bankovníctvo/účtovníctvo/finančný reporting/controlling)
• Navrhovanie a zlepšovanie procesov finančného výkazníctva
• Tímová práca a dobré analytické a komunikačné schopnosti

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4055319  Megjelentetés dátuma: 31.3.2021  Alapbér (bruttó): 1 700 EUR/mesiac