Simulačný inžinier v oblasti mechatroniky a elektrotechniky. Pracujte na jedinečnom projekte v oblasti E-mobility!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Žilinský kraj
1 200 - 1 800 EUR/mesiacMzda je možná vyššia a závisí od praxe a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho TOP klienta, ktorý rozbieha vývojové centrum hľadáme Simulačného inžiniera so znalosťou elektromechanických systémov (mechatroniky).

V prípade ak máte komunikatívnu úroveň anglického jazyka, máte skúsenosti s MatLab, alebo Simulink, stretli ste sa s pojmom FEM analýzy, neváhajte a aplikujte to na na túto otvorenú pozíciu.

Klient poskytuje aj RELOKAČNÝ BONUS!! Možnosť zaškolenia, jazykových tréningov a omnoho viac. Možnosť práce 2 dni office/ 3 dni home office!

Náplň práce:

- počítačové modelovanie elektromechanických systémov
- tvorba simulačných modelov
- vývoj a implementácia modelových rovníc pomocou Matlab/Simulink, Python
- FEM analýzy mechatronických produktov, hybridných modulov...
- podpora simulácií na úrovni vozidla (jazdné stratégie, záťažové cykly,...)
- implementácia modelov poškodenia v systéme / komponentoch pre dané záťažové cykly
- overovanie a porovnávanie výsledkov pomocou skúšobných správ
- tvorba skriptov na spracovanie výsledkov simulácii

- práca v dynamickej spoločnosti na nových a jedinečných projektoch
- možnosť práce 2 dni office/ 3 dni home office!
- zaškolenie v Nemecku
- profesný rast
- flexibilný pracovný čas
- preplácanie nadčasov
- jazykové kurzy
- 13. a 14. plat a ďalšie bonusy
- príspevok do 3. piliera

Informácie o výberovom konaní

Prosím posielať životopis v anglickom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Vývoj v oblasti elektromobility a hybridných pohonov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

odbor mechatronika, elektrotechnika, IT, fyzika alebo iné príbuzné odbory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- absolvent VŠ elektrotechnický/technický smer zameraný na e-mobilitu /hybridné pohony, alebo prax
- znalosti mechaniky(statika, dynamika...), konštrukcia
- programovanie a spracovanie signálov (MatLab/Simulink, prípadne základy Python-u)
- vynikajúca znalosť anglického, alebo nemeckého jazyka - komunikatívna úroveň (denná komunikácia s materskou spoločnosťou, aj zákazníkom v cudzom jazyku)

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4045044  Megjelentetés dátuma: 2.9.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac