Site Reliability Engineer with Python

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Od 2 000 EUR/mesiac+ Uvádzaná mzda je minimálna a vyššia mzda je možná v závislosti od vzdelania, kvalifikácie a odbornej praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý sa zameriava na IT celosvetové riešenia v aktuálnej dobe hľadáme SRE s minimálne 3-ročnými skúsenosťami. Náplňou práce je:
- tvorba a správa SW infraštruktúry a aplikačných platforiem
- zvýšenie efektívnosti, kvality a spoľahlivosti SW riešení a skrátenie času na uvedenie do prevádzky
- optimalizovanie výkonu
- podpora pri prevádzke a inžinierstvo distribučných SW aplikácií
- Analyzovanie metrík operačných systémov
- Bug search & fixing

Budú predstavené na pohovore

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Celosvetový gigant v oblasti informačných technológií

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Must have:
Anglický jazyk: min. B2
Programovací jazyk: Python
Dátové úložiská: NFS, HDFS
Aspoň jeden z napísaných managment framework: Mesos, Kubernetes, Yarn
Štruktúrové a objektovo orientované programovanie

Nice to have:
Programovací jazyk: C/C++, Ruby, and JavaScript
Dátové úložiská: Ceph, S3

Kto ste? A aká ste osobnosť?
Tímová, komunikatívna, priateľská a cieľavedomá.
Ochotná sa stále vzdelávať a sem tam aj cestovať.
Človek, ktorý rád komunikuje a pracuje v multikultúrnom rozmanitom tíme.
Silné analytické zručnosti a schopnosti riešiť problémy.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4030740  Megjelentetés dátuma: 31.1.2022  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac