Hľadáme Autoelektrikárov na koncovú montáž automobilov - skvelý štart pre absolventov!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Mladá Boleslav, Česko
Termín nástupu
05/2021
32 000 Kč/mesiac- uvedená výška mzdy počas prvých 4 mes.- následne nárast, pravidelné príplatky a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorým je známa automobilová spoločnosť s dlhoročnou tradíciou a je známa svojou kvalitou, hľadáme človeka, ktorého pracovnou náplňou bude nasledovné:

- motáž a demontáž rozličných elektrických dielov
- diagnostika a identifikácia vád (kazové diely, chyby montáže)
- repas
- overovanie funkčnosti elektrických dielov pomocou meracích a diagnostických prístrojov
- diagnostika automobilu
- demontáž interiérových a exteriérových dielov automobilu
- analýza poškodenia elektrickej inštalácie
- výmena svorkovnice

- náborový príspevok 12 000 Kč
- ročný bonus (vysoko motivujúci)
- 13. plat
- príspevok na ubytovanie od 1800 Kč/mes.
- bezúročné pôžičky na bývanie do výšky 550 000 Kč
- príspevok na dôch. sporenie 1300 Kč/mes.
- dotované stravovanie
- zabezpečená doprava na všetky zmeny zo smerov Tanvald, Český Dub, Jičín, Vlkov nad Lesy, Dlouhopolsko, Lysá nad Labem, Roudnice nad Labem
- prepracovaný systém vstupného zaškolenia
- výhodný podnájom alebo kúpa nového automobilu
- 5 týždňov dovolenky
- príspevok na rekreáciu, firemné rekreačné zariadenie
- preventívne zdravotné programy, rehabilitácie, očkovanie, kúpele
- potrebné kurzy a rekvalifikácia zdarma a možnosť kariérneho rastu

Výberový proces prebieha online formou a v prípade obojstrannej spokojnosti nasleduje osobný pohovor priamo v sídle spoločnosti - bližšie informácie Vám samozrejme radi predom doplníme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle s dlhoročnou tradíciou a značkou kvality.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

- §21
- elektrotechnické vzdelanie
- prax v oblasti auto-elektroniky je výhodou, nie však podmienkou
- ochota relokovať sa
- spoľahlivosť, zodpovednosť

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4025285  Megjelentetés dátuma: 26.1.2021  Alapbér (bruttó): 32 000 Kč/mesiac