IT Business Consultant - Migrácia v oblasti životného poistenia (Bratislava, Žilina, Košice)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 700 EUR/mesiacVyššia mzda je možná v závislosti od vzdelania, kvalifikácie a odbornej praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý sa zameriava na IT solutions v oblasti vývoja inteligentných softvérových riešení pre poisťovne, banky a firmy poskytujúce finančné produkty, teraz aktuálne hľadáme IT Business Consultanta s Anglickým alebo Nemeckým jazykom a predchádzajúcou praxou v oblasti životného poistenia. Náplňou práce je:
- Práca na zaujímavých nemeckých a rakúskych projektoch
- Poskytovanie podpory a poradenstva prideleným zákazníkom pri nasadzovaní a prispôsobovaní systému na správu zmlúv životného poistenia
- Realizovanie workshopov pre zákazníkov
- Optimalizácia odbornej dokumentácie procesu migrácie
- Zodpovednosť za procesné zmeny
- Vypracovanie odborných konceptov pre následné spracovanie migrovaných zmlúv

- Práca v stabilnej spoločnosti
- Jazykové kurzy/anglický aj nemecký jazyk/
- Zaujímavý prémiový systém
- Dovolenka nad rámec zákona
- Flexibilný pracovný čas
- Deň plateného voľna navyše
- Podpora pri dlhodobej PN

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Vývoj SW pre finančnú oblasť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Must have:
- IT background
- Skúsenosti s problematikou v oblasti životného poistenia
- Anglický alebo Nemecký jazyk - úroveň B2 a vyššie

Nice to have:
- Skúsenosť na podobnej pracovnej pozícií aspoň 2 roky
- Silné analytické zručnosti a schopnosti riešiť problémy.

Kto ste? A aká ste osobnosť?
Tímová, komunikatívna, priateľská a cieľavedomá
Ochotná sa stále vzdelávať a sem tam aj cestovať
Človek, ktorý rád komunikuje a pracuje v multikultúrnom rozmanitom tíme
Silné analytické zručnosti a schopnosti riešiť problémy.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4017220  Megjelentetés dátuma: 1.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 700 EUR/mesiac