Máte záujem o kariérny rast? Chýba Vám v práci možnosť sebarealizácie? Výrobného inžiniera, ktorý bude zodpovedný za montážne linky.

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Levice
Od 1 500 EUR/mesiacMzda je možná vyššia, v závislosti od skúseností a praxe kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta z oblasti Automotive hľadáme skúseného Industrial Engineera.
Podmienka: skúsenosť v oblasti automotive s automatickou a poloautomatickou výrobou a s industrializačným procesom.

NÁPLŃ PRÁCE:
- zodpovednosť za montážne linky
- zodpovednosť za zvýšenie stability výroby, zlepšovanie výrobných procesov a optimalizáciu výkonu zariadenia (industrial)
- analýza prevencie a porúch stroja
- zvyšovanie efektívnosti a kvality vybavenia a znižovanie nákladov energie
- podávať zlepšovacie návrhy v rámci výrobných nastavení strojov
- znalosť CAD systému
-návrhy na zníženie scrapu, sledovanie hodnôt scrapu a cycle times
- zabezpečenie, aby nové zariadenie alebo nástroje boli v súlade s príslušnými predpismi o ochrane zdravia a bezpečnosti pri práci.

- práca v stabilnom zázemí úspešnej spoločnosti
- možnosť sebarealizácie a kariérneho posunu
- možnosť príspevku na cestovné
- firemné benefity

Informácie o výberovom konaní

Prosím posielať životopis v slovenskom a anglickom jazyku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výroba plastových komponentov pre automotive

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

- prax v Automotive sektore
- skúsenosť automatickou a poloautomatickou výrobou a s industrializačným procesom
- znalosť moderných montážnych techník
- znalosť AutoCAD , Lean manažment, 5S , Keyence Vision Systems (minimálne dve z daných znalostí sú podmienkou)
- orientácia v strojných štandardoch a technikách
- Anglický jazyk ( komunikatívna úroveň)

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4015411  Megjelentetés dátuma: 1.1.2021  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac