Plánovač logistiky - Bratislavský kraj - Iba ranné smeny!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Lozorno
950 EUR/mesiacmin. 950€ + 13 a 14 plat + bonusy (konečná výška sa môže výrazne líšiť !!! )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho výnimočného klienta - hľadáme výnimočného kandidáta !
Klient je z oblasti výroby pre automotive sektor.

NÁPLŇ PRÁCE:
- plánovanie dodávok smerom k zákazníkovi
- plánovanie výroby na základe objednávok od klientov (vydodanie JIT)
- preplánovanie výroby - podľa časových kapacít
- komunikácia so zákazníkmi a riešenie urgentných potrieb
- vystavovanie logistických reklamácií
- kontrola skladových zásob

- práca priamo ako KMEŇOVÝ ZAMESTNANEC
- 5 dní dovolenky navyše
- zimný a letný bonus (13, 14 plat - vyplácaný podľa hodnotiacich kritérií spoločnosti)
- dochádzkový bonus
- príplatky za smeny nad rámec zákona (napr. sviatok + 150% extra)
- príplatky za špeciálne činnosti
- zabezpečená doprava z rôznych smerov Bratislavy a Záhoria
- zabezpečené ubytovanie v Bratislave
- čisté a príjemné prostredie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

logistika

Počet rokov praxe

2

- min. 2 roky skúseností na podobnej pozícii - (najlepšie vo výrobe - Automotive sektor)
- Microsoft Excel - pokročilý
- Microsoft Word - pokročilý
- SAP - výhodou

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4003638  Megjelentetés dátuma: 24.11.2020  Alapbér (bruttó): 950 EUR/mesiac