Manažér/ka maloobchodnej predajne

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Revúca
Termín nástupu
ASAP/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 715 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš úspešný a stabilný klient hľadá "hlavu" predajne, ktorej zodpovednosťou bude celé dianie na predajni, čiže:

- sledovanie a snaženie sa o naplnenie dlhodobých finančných cieľov predajne - s tým súvisí ich plánovanie
- sledovanie, analyzovanie a optimalizovanie procesov; plánovanie a kontrola rôznych ukazovateľov
- mať na starosti tím ľudí - nábor nových zamestnancov, starostlivosť o existujúcich a ich problémy a personálne otázky, ich rozvoj a školenia
- objednávanie tovaru, dohliadanie na správne umiestnenie
- dodržiavanie firemných pravidiel

- služobné auto (aj na súkromné účely)
- vzdelávanie v odvetví manažmentu
- možnosť postupu
- naozaj stabilné prostredie
- pracovný pomer na dobu neurčitú
- pracovný úväzok - 38,75 hod/týždenne
- široký systém benefitov predstavený na pohovore

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Medzinárodná maloobchodná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

Team leader/manažér predajne/iná vedúca pozícia

Počet rokov praxe

2

- hľadáme tímového hráča a lídra, ktorý bude vedieť zamestnancov motivovať, riešiť ich požiadavky
- musí mať dobré komunikačné a analytické schopnosti
- zodpovednosť a samostatnosť je kľúčová
- potrebujeme človeka ktorý má skúsenosť na vedúcej pozícií (min. 2 roky)
- vodičský preukaz B

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3991539  Megjelentetés dátuma: 26.10.2020  Alapbér (bruttó): 1 715 EUR/mesiac