Pridaj sa k najznámejšej módnej značke na Slovensku - hľadáme pracovníkov do príjemného a moderného skladu v Pezinku

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Okres Pezinok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiac850 € brutto + motivujúce osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta obsadzujeme pozíciu skladníka/pickera. Miesto výkonu práce je Pezinok.

Hľadáme šikovných ľudí ktorí pomôžu s chystaním, balením a príjmom/výdajom tovaru pre našich zákazníkov
- Príprava, chystanie a balenie objednávok
- Príjem a výdaj tovaru
- Iné skladové práce podľa potreby
- práca v stabilnej spoločnosti
- super kolektív, príjemné a pozitívne pracovné prostredie
- zabezpečenie všetkých potrebných školení

- práca je na dve zmeny ( ranná/poobedná - 6:00 - 14:00 a 14:00 - 22:00 )
- stravné lístky

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť je neustále sa rozrastajúci e-shop s originálnymi, veselými produktami. Oblečenie, obuv, či doplnky s vlastnými farebnými dizajnmi majú za úlohu rozveseľovať dni zákazníkov po celej Európe, presnejšie už v 20 európskych krajinách.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- aktívny prístup k práci
- chuť učiť sa nové veci
- tímový duch
- výhodou je prax v sklade
- ochota pracovať na dve zmeny

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3984982  Megjelentetés dátuma: 17.10.2020  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac