Finance controller s anglickým alebo nemeckým jazykom

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1 750 EUR/mesiac(od 1750€/brutto - v závislosti od skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme finančných kontrolórov pre nášho klienta - maloobchodnú spoločnosť Lidl ktorý sa vedia dorozumieť nemecky alebo anglicky a bavia ich čísla :)

Náplň práce je:

• Zabezpečovanie procesu finančného controllingu a reportingu výsledkov pre vedenie spoločnosti
• Spolupráca na príprave a koordinácii rozpočtov a prognóz rozvoja spoločnosti.
• Monitorovanie a analyzovanie dosiahnutých výsledkov v porovnaní s rozpočtom
• Zodpovednosť za vypracovávanie ad-hoc analýz, navrhovanie efektívnych opatrení
• Analýza kľúčových ukazovateľov, identifikácia odchýlok a dôvodov ich vzniku
• Aktívna spolupráca s jednotlivými odbornými úsekmi

• pracovný pomer na dobu neurčitú
• plný úväzok 40 hod./týždenne
• 1-krát do týždňa možnosť práce z domu
• dlhodobé vzdelávanie a možnosť kariérneho rastu
• rozmanitú prácu v príjemnom a dynamickom kolektíve
• široký systém benefitov, ktoré budú bližšie predstavené na pohovore

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Maloobchodná spoločnosť, je jednou z popredných spoločností v maloobchode. Spoločnosť má zastúpenie v 30 krajinách sveta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, finančníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Finance Controlling

Počet rokov praxe

2

• prax z oblasti finančného controllingu podmienkou
• aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
• schopnosť spracovať veľký objem dát
• silné analytické myslenie
• samostatnosť pri riešeniu úloh
• MS Office: pokročilý užívateľ

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3981503  Megjelentetés dátuma: 4.10.2020  Alapbér (bruttó): 1 750 EUR/mesiac