Hľadáme Mechanika - nastavovača/Operátora do menšej výroby v Hornom Hričove. Nástupný bonus 75€!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nastavovanie stroja a výmena materiálu v stroji,
- uvoľnenie výrobku do výroby po nastavení,
- kontrola produkcie a nástrojov,
- výmena nástroja na stroji na začiatku výrobného procesu a vybratie nástroja na konci výrobného procesu,
- monitorovanie výkonu strojov,
- údržba strojov
- miesto výkonu práce je Horný Hričov.

- práca v malej výrobe v príjemnej priateľskej atmosfére,
- trvalý pracovný pomer,
- stravné lístky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výroba umelohmotných produktov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zručnosť.
Chuť pracovať.
Spoľahlivosť.
Dôslednosť.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3965737  Megjelentetés dátuma: 25.9.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac