Recruitment Consultant - spolupodieľaj sa na tvorbe novej pobočky v BA s perfektným šéfom!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiac+ mesačný bonus do výšky 150% hrubej základnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V Adeccu hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Recruitment konzultanta. Spolupodieľaj sa budovaní pobočky v Bratislave v spolupráci s TOP šéfom. Aký je tvoj názor na nové priestory? Aký je tvoj názor na nového kolegu? Čo treba zmeniť? Ako by si vylepšil svoju pobočku? Toto všetko a omnoho viac sú veci do ktorých sa môžeš zapájať.
Ak chceš niečo fresh a hlavne chceš sa učiť v recruitmente od skúsených, pošli svoje CV.

Hľadáme osobnosť!

Tvojou náplňou práce bude:
- Vyhľadávanie vhodných kandidátov v databázach a sociálnych sieťach
- Využívanie tvojej kreativity pri tvorení inzercií a marketingu
- Vedenie pohovorov s kandidátmi
- Poskytovanie spätnej väzby pre kandidátov
- Komunikácia a pravidelné stretnutia s klientami spoločnosti
- Tvorba dobrej nálady v novom kolektíve
- Participácia na rôznych nových projektoch

- Atraktívny bonusový systém
- Možnosť home office - hybridný spôsob práce
- Dni voľna navyše
- Flexibilný pracovný čas
- Práca v stabilnej, medzinárodnej spoločnosti
- Možnosť práce na zaujímavých projektoch a kariérny rast
- Super šéf
- Komplet zaučenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Adecco Slovakia s.r.o. je súčasťou Adecco Group, svetového lídra v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Prax v oblasti náboru je výhodou, avšak nie podmienkou - radi ťa zaškolíme!
- Záujem o rozvoj kariéry a vedomostí
- Komunikatívnosť, komunikačné zručnosti
- Orientácia na výsledok a plat ako motivátor
- Predajné zručnosti veľkou výhodou

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3965726  Megjelentetés dátuma: 1.10.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac