Business Expert v oblasti migrácie životného poistenia. Bratislava

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
1 700 EUR/mesiacMzda je možná vyššia v závislosti od praxe a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, ktorý sa zaoberá vývojom SW pre finančnú oblasť obsadzujeme pozíciu skúseného Business Experta v oblasti životného poistenia s komunikatívnou angličtinou a základmi nemeckého jazyka.

- poskytovanie podpory a poradenstva prideleným zákazníkom pri nasadzovaní a prispôsobovaní systému na správu zmlúv životného poistenia
- realizovanie workshopov pre zákazníkov
- optimalizácia odbornej dokumentácie procesu migrácie
- zodpovednosť za procesné zmeny
- vypracovanie odborných konceptov pre následné spracovanie migrovaných zmlúv

- jazykové kurzy/anglický aj nemecký jazyk/
- masáže na pracovisku
- motivujúce ohodnotenie a zaujímavý prémiový systém
- dovolenka nad rámec zákona
- flexibilný pracovný čas
- deň plateného voľna navyše
- podpora pri dlhodobej PN
- a mnoho ďalších výhod...

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Vývoj SW pre finančnú oblasť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

matematika, informatika alebo príbuzné odbory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

- skúsenosti na obdobnej pozícií minimálne 2 roky
- znalosti relačnej databázy
- znalosť problematiky životného poistenia - nutné
- zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3965466  Megjelentetés dátuma: 1.10.2020  Alapbér (bruttó): 1 700 EUR/mesiac