Programátor PLC/údržbár - Žilina !

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
IHNEĎ
900 EUR/mesiacmin. garantovaná mzda je 900€ + 20% bonusy + 75€ doch.bonus + 13 plat a iné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná pozícia sa obsadzuje pre nášho dlhoročného klienta, ktorý sa venuje výrobe pre renomované automobilové spoločnosti.

NÁPLŇ PRÁCE:
- riešenie problémov s riadiacimi systémami (PLC )
- spolupráca pri zavádzaní elektronických zariadení na výrobnej linke s ostatnými oddeleniami
- zodpovednosť za nastavovanie a údržbu elektronických uťahovacích nástrojov a elektronických zariadení
- zabezpečovanie plynulého chodu linky + riadneho osvetlenia + úpravy pre zlepšenie pracovného prostredia
- kontrola výrobných zariadení podľa plánu údržby elektro na pridelených zariadeniach (min. §21 nevyhnutnosť)
- Vykonávanie školenia pre obsluhu

- práca priamo do kmeňa - ako kmeňový zamestnanec
- dochádzkový bonus do výšky 75€
- osobné ohodnotenie (do výšky 20%)
- tímový bonus ( do výšky 10%)
- 13.ty plat (rozdelený 50% v lete + 50% v zime)
- príspevok na cestovné náklady (do 46€ podľa vzdialenosti bydliska)
- príspevok pri pracovnom alebo životnom jubileu
- príspevok na dovolenku
a iné

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- §21 elektrotechnickej vyhlášky
- 3 smenná prevádzka
- znalosť PLC programovania (výhodou)
- skúsenosti s automatizáciou/robotizáciou (výhodou)
- skúsenosti s nastavovaním a obsluhou TOUCH PANELY

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3964482  Megjelentetés dátuma: 8.9.2020  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac