R&D Project manager

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Senica
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiacv závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta novovznikajúce vývojové centrum hľadáme projektového manažéra, ktorí budú mať na starosti vedenie celých projektov od akvizície až po SOP.

Náplň práce:
- Zodpovednosť za riadenie oddelení, dátumov a dodávok zákazníkovi
- Odborné riadenie a podpora multidisciplinárnych tímov
- Zodpovednosť za dodržanie všetkých míľnikov projektu
- Zodpovednosť za splnenie cieľov projektu a rozpočtu
- Zodpovednosť za kontrolu a úspešnú implementáciu všetkých plánovaných zmien so zákazníkom a dodávateľmi
- Globálny zmenový manažment (SAP, GTA+)
- Komunikácia so zákazníkmi, dodávateľmi a sales oddelením
- Interné reportovanie

- 13. plat a variabilná zložka mzdy
- možnosť profesijného rastu, odborné a jazykové kurzy zdarma
- príležitosť stať sa súčasťou vývojového tímu v automobilovom priemysle
- zaškolenie expertmi z Nemecka
- pružný pracovný čas
- závodné stravovanie
- odmena pre darcov krvi
- odmena za odpracované roky
- odmena pri životných jubileách
- príspevok na DDS
- vianočná poukážka
- dovolenkový príspevok
- príspevok na saunu, plaváreň, masáže
- príspevok pri narodení dieťaťa, uzavretí sobáša

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Klient je z oblasti Automotive, ktorý sa rozhodol vybudovať nové vývojové centrum na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

3

- Vysokoškolské vzdelanie technického zamerania
- Minimálne 3 roky praxe v automotive (skúsenosť s vedením projektu)
- Znalosti v odbore Business Administration, výroby a riadenia projektov
- Skúsenosti s product development process (PDP)
- Orientácia na zákazníka
- Aktívna znalosť anglického jazyka - Stredne pokročilý (B2), nemecký jazyk - výhoda
- Znalosť MS Office, dobre IT zručnosti, SAP - výhoda
- Orientácia na výsledky, zodpovednosť a autonómny pracovný štýl
- Dobré komunikačné schopnosti a prezentačné zručnosti
- Inovatívne myslenie
- Ochota cestovať

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3924445  Megjelentetés dátuma: 7.9.2020  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac