IT support inžinier pre inovatívny projekt nášho top klienta

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASPA
1 700 EUR/mesiacUvedená mzda je minimum na tejto pozícií. Vaše platové ohodnotenie môže byť vyššie na základe Vašich znalostí a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš klient, globálna spoločnosť v sfére poisťovníctva, hľadá IT support inžiniera pre inovatívny start-up projekt. Tento projekt je zameraný na kreatívne riešenia pomocou digitalizácie a cloud-u pre sféru poisťovníctva.
Ak máš záujem rozvíjať svoju kariéru v medzinárodnom agile teame a pracovať s najnovšími technológiami, táto ponuka práce je pre teba!

Náplň práce:
- Údržba cloudovej infraštruktúry AWS pre nášho klienta
- Podpora nových projektov cloudovej migrácie
- Vyšetrovanie a riešenie technických incidentov
- Údržba infraštruktúry sietí
- Návrh nových riešení a inovácií cloudových služieb
- Mentorovanie junior kolegov a kolegýň

- Flexibilné miesto a čas práce s možnosťou home office
- Dni voľna nad rámec zákona
- Práca v stabilnej, rastúcej spoločnosti
- Školenia a možnosť kariérneho rastu
- Prístup k najnovším technológiam
- Práca v nadštandardných, moderných priestoroch

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poisťovníctvo

Medzinárodný start-up projekt

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Pokročilá znalosť Jira a Confluence
- Znalosť operačných systémov na báze Linux
- Znalosť Ansible a/alebo Salt
- Znalosť sieťových protokolov
- Anglický jazyk na pokročilej úrovni (min. level B2), keďže budete pracovať v medzinárodnom tíme

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3915189  Megjelentetés dátuma: 17.7.2020  Alapbér (bruttó): 1 700 EUR/mesiac