Asistent/ka projektového manažéra (VBA, Deutsche)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 600 EUR/mesiacvyššia zložka mzdy bude závisieť od skúsenosti a seniority kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne hľadáme asistenta/ku pre projektového manažéra pre IT globálnu medzinárodnú spoločnosť na svojom trhu na Slovensku. Pracuje sa v Bratislave na centrále spoločnosti. Na tejto pozícii je veľmi dôležitý Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni.

Náplň práce:

☑️ podpora projektových manažérov v priebehu implementácie projektov, korešpondencia, fakturácia
☑️ zodpovednosť za administratívne a organizačné úlohy na projekte
☑️ vytváranie reportov a vyhodnotení, zodpovednosť za ich spracovanie a kontrolu, optimalizácia reportov, automatizácia procesov
☑️ podpora pri priradení zákaziek, projektov a aktivít do CRP a ERP systémov
☑️ návrh postupov algoritmov pre získavanie dát z interných databáz

☑️ odmeňovací a prémiový systém
☑️ dovolenka nad rámec
☑️ prostredie prispôsobené na podporu vzdelávania a odborného rastu
☑️ pružný pracovný čas - 09:00 - 15:00
☑️ podpora zamestnancov pri dlhodobej PN
☑️ ďalšie benefity budú predstavené na pohovore

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Globálna medzinárodná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

☑️ MS Office - pokročilý
☑️ VBA/PowerQuery/MS Access - pokročilý
☑️ Skúsenosti na podobnej pozícii

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3912348  Megjelentetés dátuma: 7.8.2020  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac