Hľadá sa Third Party Cyber Risk Manager!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 900 EUR/mesiacVyššia mzda a ďalšie benefity sú možné v závislosti od vzdelania, kvalifikácie a odbornej praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte zmenu?

Chyťte sa šance a začnite pracovať pre nášho klienta, ktorý je stabilnou spoločnosťou so zameraním na digitálne a cloud riešenia v oblasti poisťovníctva, a to na pracovnej pozícií Third Party Cyber Risk Manager.

Čo by bolo náplňou práce:
- kontrola, posudzovanie a hodnotenie kybernetických rizík tretích stán
- úzka spolupráca s tímami IT Governance a Global Sourcing
- analýza tretích strán s dôrazom na možné kybernetické riziká
- posudzovanie dodržiavania noriem a osvedčených postupov
- budovanie internej siete odborníkov a odberateľov služieb v rámci celej organizácie, pri tvorbe tejto siete budete spolupracovať a kooperovať s odborníkmi z viacerých krajín
- budete pôsobiť ako prostredník medzi hodnotiacim tímom a prijímateľom služby
- nadobúdanie všeobecného prehľadu/ rozhľadu o rôznych prístupoch v súvislosti s riešeniami počítačových rizík a to vďaka spolupráci s inými spoločnosťami

Čo ťa čaká?
- práca s najnovšími technológiami, školenia, rozširovanie vedomostí a zručností
- medzinárodné a agilné prostredie
- flexibilný pracovný čas
- možnosť práce formou Home Office

Ďalšie výhody a benefity sprostredkujeme na osobnom pohovore.

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poisťovníctvo

Spoločnosťou je veľkoobchodným poskytovateľom zaistenia, poistenia a iných foriem poistenia prenosu rizika.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

To čo musíte spĺňať:
- Anglický jazyk C1 a viac
- Akademický titul alebo kvalifikáciu z oblasti IT Biznisu, prípadne z technické a obchodné skúsenosti sa taktiež počítajú
- Minimálne 3 ročnú praxe v oblasti Third Party Cyber Risk Managment, prípadne v odvetví Finančných služieb alebo auditu,
- Samostatnosť
- Znalosť IT bezpečnosti na technickej a bezpečnostnej úrovni
- Skúsenosti so štandardami:
- ISO 27'00x
- NIST SP 800-53
- ISAE 3000
- SOC 2
- schopnosti a skúsenosti s opisovaním a kontrolou IT rizík, ich transformácia to obchodného kontextu
- skúsenosti s procesmi Outsourcingu, prípadne manažmentom tretích strán
- Certifikáty:
- CISA
- CISM

To čo poteší:
- Znalosť iného jazyku ako SJ a ANJ

Kto sste? A aká ste osobnosť?
- Tímová, komunikatívna, priateľská a cieľavedomá
- Ochotná sa stále vzdelávať a sem tam aj cestovať
- Človek, ktorý rád komunikuje a pracuje v multikultúrnom rozmanitom tíme.
- Dynamická, flexibilná s samostatná osobnosť s darom multitaskingu
- Silné analytické zručnosti a schopnosti riešiť problémy.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3903050  Megjelentetés dátuma: 25.11.2020  Alapbér (bruttó): 1 900 EUR/mesiac