Pracuj ako nástrojár vstrekovacích foriem

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
812 EUR/mesiac+ bonusy a dohoda podľa pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta z oblasti automotive hľadáme šikovného človeka priamo do kmeňového stavu spoločnosti.

- údržba, montáž a demontáž vstrekovacích foriem na spracovanie termoplastov
- sledovanie plánu údržby foriem
- zodpovednosť za opravu poškodených časti formy
- zodpovednosť za sklad náhradných dielov ich odpisovanie
- technická podpora pri navrhovaní konštrukčných zmien
- zodpovednosť za udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku

- pracovná zmluva sa podpisuje od začiatku priamo s výrobnou spoločnosťou
- prepracovaný systém bonusov
- jednozmenná pracovná doba - od 8:00 - 16:30
- dlhodobé a stabilné zamestnanie
- práca priamo v Prešove

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť s pevným základom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojnícke

Počet rokov praxe

1

- znalosť práce so sústruhom, frézou a brúskou na plocho
- prax na pozícii Nástrojár pre vstrekolisy - podmienkou
- zodpovednosť, spoľahlivosť
- záujem o dlhodobú spoluprácu

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3869909  Megjelentetés dátuma: 6.10.2020  Alapbér (bruttó): 812 EUR/mesiac