Inžinier podpory IT aplikácií pre inovatívnu medicínsku spoločnosť

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
2 500 EUR/mesiac+ VAR Vaše platové podmienky budú závisieť od relevantných skúseností a vzdelania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť ktorá sa špecializuje na inovatívne medicínske produkty, hľadáme inžiniera podpory IT aplikácií.

Náplň práce:
• Podpora IT aplikácií pre zdravotnícke technologické centrá v Európe a Číne
• Poskytovanie podpory 2. až 3. úrovne – problem management a incident management
• Prispievanie k procesom správy, konfigurácie, a riadenia procesov
• Zabezpečovanie back-up a zálohovacích scenárov
• Konfigurácia a inštalácia IT enterprise aplikácií
• Podpora pri implementácií architektúry aplikácií

• Široké portfólio projektov v oblasti zdravotníctva a možnosť rotácie pracovných miest v spoločnosti (napr. umelá inteligencia, kybernetická bezpečnosť)
• Možnosť školení a self-development
• Zdravotný program (wellness, športové centrá) a program starostlivosti o rodinu (škôlka, letné tábory)

Ďalšie benefity budú predstavené na osobnom pohovore.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Medzinárodná spoločnosť ktorá sa špecializuje na medicínske produkty

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

• 2 a viac rokov skúseností s IT support, najlepšie s problem a incident management
• Skúsenosti s web a cloudovými aplikáciami, napr. MS .Net, MS SQL
• Ovládanie anglického jazyka na úrovni B2 a nemeckého jazyka na úrovni A2

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3868739  Megjelentetés dátuma: 21.4.2020  Alapbér (bruttó): 2 500 EUR/mesiac