Manažér/Manažérka predajne. Dolný Kubín.

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Dolný Kubín
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiacNástupná mzda je 1700€ brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta hľadáme Manažéra/Manažérku predajne, s logickým uvažovaním, minimálne 2-ročnou praxou v oblasti vedenia obchodu, ktorý/á bude mať na starosti zverený tím.

Náplň práce:
- zodpovednosť za plynulý chod pridelenej predajne
- správna vizualizácia a usporiadanie tovaru podľa pravidiel spoločnosti
- zodpovednosť za správne objednávky tovaru a jeho prezentácia v rámci politiky spoločnosti
- administratíva súvisiaca s prevádzkou predajne
- vedenie, motivovanie prideleného tímu
- plánovanie zmien, náborový proces a rozvoj zamestnancov

- atraktívne finančné ohodnotenie
- služobné auto aj na súkromné účely
- pracovný pomer na dobu neurčitú
- kariérny rast aj v rámci iných krajín
- pracovný úväzok 38,75 hod./ týždenne
- sabbatical - dlhodobé neplatené voľno po odpracovaní určitých rokov

Informácie o výberovom konaní

Prosím posielajte životopis v slovenskom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Klient je špičkou v oblasti potravinového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- logické uvažovanie a ochota pracovať a zvládať stresy
- kandidát s 2 ročnou praxou na riadiacej pozícií - nutné
- pozitívny vzťah k obchodu
- skúsenosti z oblasti FMCG nutné
- zodpovednosť, komunikatívnosť, lojálnosť
- ochota k fyzickej práci
- ochota pracovať v dvojzmennej prevádzke
- aktívny vodič - skupina B

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3852802  Megjelentetés dátuma: 2.9.2021  Alapbér (bruttó): 1 700 EUR/mesiac