DevOps Inžinier

Talent Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
2 000 EUR/mesiacvyššia mzda a ďalšie benefity sú možné v závislosti od vzdelania, kvalifikácie a odbornej praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, poprednú medzinárodnú spoločnosť zameriavajúcu sa na smart riešenia, hľadáme DevOps inžiniera, ktorý sa bude podieľať na vytváraní cloud riešení pre smart budovy. Na tejto pozícií budete súčasťou Scrum tímu, ktorý bude pracovať na implementácií front-end, back-end a AWS cloud infraštruktúry. Budete súčasťou medzinárodného projektu, ktorého cieľom je vytvárať inovatívne a bezpečné riešenia s atraktívnym vzhľadom pomocou najmodernejších technológií.
Vašou náplňou práce bude:
✔️ Rozvoj a prevádzka cloudovej infraštruktúry
✔️ Udržiavanie prehľadu o front-end a back-end funkciách
✔️ Dokumentovanie Vašich implementácií
✔️ Komunikácia s produktovými manažérmi, architektami, a členmi iných tímov

✔️ Dni voľna nad rámec zákona (sick days, atď.)
✔️ Možnosti vzdelávania a self-development
✔️ Family-friendly – škôlka, letné tábory

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Globálna medzinárodná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ideálny kandidát by mal mať:

✔️ Viacročné skúsenosti vrámci DevOps
✔️ Infrastructure as a Code (napr. CloudFormation, Terraform)
✔️ GIT (alebo znalosť podobného systému)
✔️ Jazz, Jira, alebo znalosť podobných nástrojov na užívateľskej úrovni
✔️ Predošlá skúsenosť a ochota pracovať v agile team

Vašou výhodou môže byť ak:

✔️ Ansible, Chef
✔️ Akékoľvek skúsenosti s IT dizajnom
✔️ Skúsenosti s objektovo orientovaným programovaním
✔️ UML
✔️ SQL

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3848543  Megjelentetés dátuma: 22.4.2020  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac