Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Operátor CNC stroja

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4,49 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Nastavovač CNC strojov vykonáva osadenie stroja upínačmi náradia, náradím a upína materiál.
- Nastavuje stroj, skúša a odlaďuje program a nastavenie stroja.
- Vykonáva výmenu opotrebených alebo poškodených nástrojov v stroji a korekcie v nastavení stroja.
- Realizuje pomocné, prípravné, obslužné a manipulačné práce
- Práca s jazykom Heidenhain

Ďalšie činnosti:
- Práca s manipulačným náradím elektrickým i mechanickým
- Manipulácia s hutným materiálom, triedenie materiálu
- Dôsledne dbať o technologickú disciplínu a precízne triediť súčiastky podľa objednávacích čísel a ďalšie operácie
- Dbať na to, aby súčiastky boli uložené do prepravných paliet a boli správne označené technickou dokumentáciou a objednávkou
- Hlásenie nedostatkov alebo akýchkoľvek poškodení na strojoch, resp. na majetku Zamestnávateľa
- Udržiavať poriadok na pracovisku
- Vykonávať ďalšie práce súvisiace s pracovným zaradením podľa pokynu svojho nadriadeného.

- stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
- výkonnostný bonus do 10 %
- dochádzkový bonus 50€
- 13. plat
- stravné lístky
- príjemný kolektív

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

The company founder, Franz Wertheim, recognized the need for safe storage of valuables and founded a company to manufacture fire resistant and burglar resistant safes in Vienna on September 1st, 1852.
Today, as it was in the past, Wertheim is an European leader in manufacturing of security safes and bank security products.
More recently, Wertheim has expanded its product offerings to include furniture solutions for banks, hotels and other businesses.
Commissioned work is also becoming an important part of Wertheim's business. The increased product offering and manufacturing flexibility is facilitated by a strong technical know-how of the company and its use of the most recent equipment and technology.
The company's corporate affiliations has grown steadily and in 2012 Wertheim started with building of flats. The idea is to create low-energy buildings with luxury flats and preventive security equipment.
We proudly look back on a traditional history. With the Polka "Feuerfest" from 1869 in the back - commissioned by Franz Wertheim and composed by Josef Strauss - we will go on for the coming decades ...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3805133  Megjelentetés dátuma: 2.1.2020  Alapbér (bruttó): 4,49 EUR/hod.