Hľadáme špecialistu internej logistiky a skladovania v Kechneci

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Kechnec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1200 + 13. plat + cestovné + ročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta v oblasti automotive výroby hľadáme človeka ktorý bude:

- podieľať sa na definovaní, plánovaní a implementácií interných procesov výroby v rámci logistiky
- vytvárať a koordinovať pracovné tímy pri jednotlivých projektoch
- monitorovať KPI , sledovať výrobný plánu a jeho dodržiavania
- komunikovať s dodávateľmi
- podieľať sa na inventúrach a interných auditoch

- Individuálny kariérny program pre zamestnancov
- 13. plat
- Medziročné zvyšovanie mzdy
- Teambuildingy
- Jazykové kurzy, a mnohé iné...
- Ročný bonus (% ročnej mzdy)
- Zvýhodnené stravovanie
- Práca s novými technológiami a mnohé iné...

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná výrobná spoločnosť so sídlom v Kechneci

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- Anglický jazyk ALEBO nemecký jazyk
- Prax z výrobnej alebo skladovej logistiky – minimálne 2 roky
- SAP – základná orientácia výhodou
Komunikačné schopnosti

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3804340  Megjelentetés dátuma: 6.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1200 + 13. plat + cestovné + ročné odmeny