Accountant Specialist

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
od 1300 €/brutto v závislosti od skúsenosti, plus ďalšie odmeny a benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš klient, medzinárodná spoločnosť z oblasti automobilového priemyslu, hľadá šikovného účtovníka s angličtinou na komunikatívnej úrovni, ktorých chce rozbehnúť svoju kariéru v medzinárodnej spoločnosti.
Aké by boli tvoje úlohy?

- účtovanie došlých faktúr pre rôzne krajiny,
- rekonciliácie účtov, príprava a účtovanie žurnálov,
- analýza a riešenie problémov a dotazov spojených s faktúrami,
- príprava rôznych reportov,
- komunikácia a spolupráca s finančnými manažérmi a ostatnými oddeleniami.

- 13. plat,
- príspevok na jazykové kurzy v hodnote 500 EUR ročne,
- Cafeteria benefitný system,
- Vitamin Program,
- Multisport karta,
- finančný príspevok pri rôznych životných jubileách,
- Sphere Discount Card, atď.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločosť s dlhoročnou históriou pôsobiaca v automobilovej oblasti.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- vysokoškolské vzdelanie v oblasti financií či účtovníctva,
- min. ročná skúsenosť v oblasti fakturácie, účtovníctva,
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni,
- tímový hráč,
- pokročilá znalosť MS Office.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3803572  Megjelentetés dátuma: 5.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1300 €/brutto v závislosti od skúsenosti, plus ďalšie odmeny a benefity