Špecialista Vozového Parku

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiacod 1300 v závislosti od zručností a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme špecialistu vozového parku, ktorý by nám pomohol starať sa o vozidlá našej firemnej flotily. Budete členom oddelenia predaja flotily. Budete mať možnosť dozvedieť sa veľa o tom, ako automobilový svet funguje a čo je potrebné na to, aby boli vozidlá registrované, poistené a pripravené na použitie. Budete pracovať na strane dovozcu vozidla, ale tiež budete úzko spolupracovať s našimi výrobnými partnermi zo Žiliny.

Medzi vaše hlavné povinnosti patrí:

- Poskytovanie podpory pre náš manažment vozového parku (príprava, servis, výmena pneumatík, poistné nároky, kontrola vozidiel a ich stav proti poškodeniu, komunikácia so servisnými strediskami.
- Administratívna agenda týkajúca sa služobných vozidiel - komunikácia s členmi automotive a členmi rodiny spoločnosti, prevádzkové úlohy ako je registrácia technických dokumentov, sledovanie kilometrov, mesačné náklady na fakturáciu
- Komunikácia s poisťovňami v prípade poistných udalostí
- Príprava správ pre spoločnosť
- Monitorovanie trhu ( porovnanie cien)
- Správa vozového parku rodinných príslušníkov a zamestnancov spoločnosti - vrátane komunikácie, technickej a odbornej podpory pri riešení požiadaviek správy vozového parku.
- Podporovať mesačné finančné uzatváracie činnosti oddelenia.

Naša kancelária sa nachádza priamo oproti nákupnému centru Aupark a ponúka skvelý prístup a občiansku vybavenosť v blízkom okolí. Okrem toho môžete využiť fitnes kartu Golem Clubu ako súčasť balíka výhod. Postaráme sa tiež o vaše zdravie a pohodu, takže budete mať právo na pravidelné lekárske vyšetrenie poskytované súkromným zdravotníckym strediskom. Ak potrebujete zlepšiť svoje komunikačné schopnosti v angličtine, môžete sa prihlásiť na kurzy angličtiny organizované priamo v našej kancelárii. V rámci balíka výhod vám ponúkneme firemný mobilný telefón. Dostanete aj stravovaciu kartu. Spoločné večere, akcie, atď.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Whatever you expect or think you know about KIA, we go one step further. It proves our fixation with quality – it explains why so many people choose our cars. Plus, with our state-of-the-art European Factory near Zilina, the future is brighter than ever for KIA Motors. Thanks to a fast expanding range, of high-quality, well-equipped and cost-effective vehicles, the KIA fleet team provides tailored fleet services to satisfy companies of all sizes. Our fleet offer is even more attractive thanks to a focus on world-class quality, rapidly strengthening residual values and class-competitive fuel economy and emissions figures which reduce the total cost of ownership. Join our team based in Bratislava to be part of this success story!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Praktické zručnosti s balíkom MS Office (Outlook, Excel, Word)
- Znalosť systému SAP je vítaná, ale nevyžaduje sa
- Dobré zručnosti pri určovaní priorít a schopnosť riadiť vlastný pracovný čas
- Dobré komunikačné schopnosti, angličtina na dobrej hovorenej a písomnej úrovni
- Orientácia na zákazníka a flexibilita
- Skúsenosti so správou a finančnými činnosťami sú vítané, ale nie sú podmienkou
- Uprednostňuje sa prirodzená túžba pracovať v automobilovom priemysle

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3801401  Megjelentetés dátuma: 3.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 300 EUR/mesiacod 1300 v závislosti od zručností a skúseností