Brigáda v známom hypermarkete v Dolnom Kubíne! (dokladanie tovaru)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Dolný Kubín
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3,2 EUR/hod.3,20€/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rozličné práce na predajni napr.:
- triedenie výrobkov podľa dátumu spotreby
- práca so strojom na oddelení lahôdok (krájanie, príprava tovaru do pultov)
- práca na pekárni
- dokladanie tovaru na predajni
- pracovník nepracuje za pokladňou
- práca bez priameho kontaktu so zákazníkom
- pomocné práce
- možnosť výberu pracovnej zmeny(ranná, poobedná, nočná)
- práca vhodná pre mužov aj ženy, študentov aj dôchodcov
- mzda 3,20 €/h
- zmeny od 6:00 do 14:00, od 14:00 do 22:00, 22:00 do 6:00,

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Klient vlastní jednu z najväčších sietí hypermarketov a supermarketov na Slovensku a zahraničí.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- NUTNÝ potravinársky preukaz!!!

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3789735  Megjelentetés dátuma: 17.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,2 EUR/hod.3,20€/hod.