Production manager

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
3 000 EUR/mesiacnástupná mzda sa môže líšiť na základe skúseností + kvartálne bonusy na základe splnenia stanovených cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta úspešného celosvetového dodávateľa výrobných zariadení hľadáme Vedúceho výroby!

Náplň práce:
- Plánovanie, riadenie a koordinovanie existujúcej výroby, výrobných procesov a kapacít
- Sústavný vývoj organizácie a techniky výroby (KVP)
- Zodpovednosť za dodržiavanie termínov podľa požiadaviek zákazníkov, plánovanie kapacít a personálneho kapitálu
- Zodpovedanie za tvorbu výrobných plánov, rozpočtov a výrobných analýz
- Implementovanie zlepšení a optimalizovanie využívania zdrojov
- Poriadok a čistota vo výrobe (Kaizen, 5S)
- Koordinovanie, vedenie, hodnotenie a motivovanie výrobného tímu
- Kontrolovanie výkonnosti tímu ako aj ďalších ukazovateľov

- Flexibilný pracovný čas
- Stravné nad rámec zákona
- Ostatné benefity dohodou

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku spolu s fotografiou. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Celosvetový dodávateľ výrobných zariadení

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

- Komunikatívna úroveň anglického jazyka podmienkou, nemecký jazyk veľkou výhodou
- Skúsenosti na relevantnej pozícii
- Prirodzená autorita
- Skúsenosti s ERP systémom
- Analytické myslenie

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3788029  Megjelentetés dátuma: 9.9.2020  Alapbér (bruttó): 3 000 EUR/mesiac