ZaPickuj to u nás. Hľadáme Pickera/Picker-ku do Logistického Centra - Zabezpečená doprava!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
ihneď
700 - 1 200 EUR/mesiacZákladná mzda : 700 € , Prémie za bezpečnosť a dochádzku 50 € + 50 €, + osobná prémia podľa výkonu do 400 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta obsadzujeme pozíciu pickera v logistickej spoločnosti. Miesto výkonu práce je Logistické centrum (Kostolné Kračany).
Doprava zabezpečená smer: Nové Zámky, Kolárovo, Veľký Meder, Dunajská Streda

Náplň práce:
Pickovanie kartónov pomocou scannera.
Prichystávanie balíkov na filiálky
Obsluha elektrických vozíkov I. trieda A B C
Premiestňovanie tovaru po sklade pomocou manipulačnej techniky
Udržiavanie poriadku na prevádzke
Práca na 2 zmeny
5:45-14:00 a 14:15-22:15

Zľavy na nákup v predajniach spoločnosti 15 % až 50 %
Školenie na obsluhu elektrických vozíkov zabezpečíme.

Informácie o výberovom konaní

Práca vhodná pre každú vekovú kategóriu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Nemecká spoločnosť bola založená v roku 1994. Spoločnosť má približne 3 600 obchodov v Európe a po celom svete zamestnáva takmer 23 000 ľudí. Počet predajní pritom neustále rastie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

tímový hráč
flexibilita
zodpovednosť
pracovitosť
vlastná doprava

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3785288  Megjelentetés dátuma: 11.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700 - 1 200 EUR/mesiacZákladná mzda : 700 € , Prémie za bezpečnosť a dochádzku 50 € + 50 €, + osobná prémia podľa výkonu do 400 €