Špecialista reportingu v medzinárodnej spoločnosti

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 1300€ brutto v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, stabilnú medzinárodnú spoločnosť, hľadáme šikovného kandidáta, ktorý má záujem o prácu s reportami. Ak ste orietnovaný na detail, máte analytické myslenie a ovládate anglický jazyk na výbornej úrovni, zašlite nám Vaše CV!

Vašou náplňou práce by mohlo byť aj:

- tvorba finančných reportov v Exceli,
- tvorba prezentácií, následné prezentovanie a zanalyzovanie výsledkov reportov,
- zabezpečenie spoľahlivosti údajov, zbieranie dát,
- komunikácia s v anglickom jazyku,
- koordinovanie činností s nákupným oddelením,

• 13.plat
• performance bonus do výška 110%
• referral bonus
• cafeteria benefit system
• stravné lístky
• home office
• 5 sick days- ročne
• detská školka a iné

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Medzinárodná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3781724  Megjelentetés dátuma: 8.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1300€ brutto v závislosti od skúseností