Hľadáme zástupcu vedúceho, ak už máš nejaké skúsenosti s vedením predajne, neváhaj a pošli svoj životopis

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
960 euro brutto + variabilná zložka do 140 euro brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si komunikatívna/y, máš rád ľudí a baví ťa predaj? Neváhaj a príď pracovať do príjemnej predajne medzinárodnej firmy

Tvojou úlohou bude:
- objednávanie tovaru
- komunikácia s dodávateľmi
- doplnenie produktov do regálov
- zaistenie čistoty predajne
- zodpovednosť za príjem tovaru
- spolupráca pri inventúre
- zodpovednosť za celkový vzhľad predajne - merchandising
- zodpovednosť za celkový chod predajne
- riešenie reklamácií od zákazníkov
- príprava špeciálnych akcií
- denné uzávierky

- atraktívny balíček benefitov , ktorý ti radi predstavíme na osobnom pohovore
- kávička a koláčik zadarmo
- mesačný bonus
- malá predajňa
- príjemné prostredie
- zaškolenie
-multisport karta

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

- skúsenosť s predajom
- vedenie tímu ľudí
- ochota pomôcť
- samostatnosť
- odolnosť voči stresu
- proaktívny prístup

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3780506  Megjelentetés dátuma: 7.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 960 euro brutto + variabilná zložka do 140 euro brutto