Hľadáme Facility manažéra s technickým vzdelaním. Nemšová

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
dohodou
1 150 - 1 300 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy je 1150€ brutto (v prípade kandidáta s praxou a skúsenosťami možnosť vyššej mzdy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta hľadáme šikovného FACILITY MANAŽÉRA s praxou, technickým vzdelaním a zodpovedným prístupom.

Náplň práce:
- správa objektov v danom regióne
- komplexná práca s dodávateľmi -od vyhľadávania nových, realizovania výberových konaní, rokovanie s dodávateľmi, príprava, zadávanie a preberanie práce od dodávateľov
- práca s pridelenou dokumentáciou, správa interného systému
- spolupráca s oddeleniami v rámci spoločnosti
- riadenie terénneho technika
- kontrola faktúr
- evidencia a optimalizácia nákladov

-pracovný pomer na dobú neurčitú v stabilnej spoločnosti
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- možný homeoffice /1x týždenne/
-kvalitný systém zaškolenia do problematiky
- kariérny rast a možný posun aj mimo územia Slovenskej republiky
- DDS
- výhody Multisport karty
- bohatý sociálny program

Informácie o výberovom konaní

Prosím posielať životopisy v slovenskom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Klient je špičkou v oblasti predaja potravinového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- zodpovednosť
-flexibilita
- precíznosť
- komunikatívnosť
- diplomatické vystupovanie
-aktívny vodič skupina B

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3779616  Megjelentetés dátuma: 4.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 150 - 1 300 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy je 1150€ brutto (v prípade kandidáta s praxou a skúsenosťami možnosť vyššej mzdy)