Pozor! Vieš pracovať s CNC programami pre 3 a 5 osé obrábacie centrá? Hľadáme CAD/CAM Programátora v Liptovskom Mikuláši.

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiac Základná zložka mzdy od 1000,- brutto ( pre pracovne skúsenejšieho kandidáta s praxou možná vyššia mzda)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, ktorý má dlhoročnú tradíciu v oblasti strojárskej výroby hľadáme šikovného CAD/CAM programátora, ktorý pozná Siemens Sinumeric, Heidenhein a má záujem pracovať v malosériovej výrobe.

Pozícia zastrešuje navrhovanie, spravovanie a zapracovávanie zmien do programov pre CNC frézy, organizovanie a zaznamenávanie výrobno – technických procesov za cieľom zefektívnenia výroby.

Náplň práce:

- tvorba CNC programov pre 3-osé a 5-osé obrábacie centrá/zákazková výroba/
- optimalizácia programov, zefektívnenie výroby - hľadanie technických možností
- spolupráca s oddelením výroby
- práca v programovacom prostredí SW Siemens NX Unigraphics -výhodou

- silná a stabilná strojárska spoločnosť s dlhoročnou tradíciou
- kvalitný zaškolovací proces
- kariérny rast a odborné vzdelávanie
- jedáleň v spoločnosti, zabezpečený pitný režim
- práca na rôznych zaujímavých projektoch
- tímbildingové aktivity

Informácie o výberovom konaní

Prosím posielať životopis len v slovenskom jazyku. Ďakujem

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Strojárske odvetvie, obrábanie kovov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, Obrábanie kovov

Počet rokov praxe

1

- prax na podobnej pozícií- nutná
- technické myslenie a schopnosť komunikácie s výrobou
- skúsenosti s programovaním 5-osích obrábacích strojov - výhodou
- ovládanie programov SIEMENS SINUMERIC 840D, 810D, Heidenhain
-nemecký jazyk -základy
-ochota pracovať v 2-zmennej prevádzke

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3777308  Megjelentetés dátuma: 20.1.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac