Software Engineer (.NET/C#)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
2 800 EUR/mesiac+ Vyššia mzda je možná v závislosti od vzdelania, kvalifikácie a odbornej praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre klienta, ktorý sa zameriava na vývoj inovatívnych softvérov určených na zdokonalenie Enterprise System SW, aktuálne hľadáme .NET/C# softvérových vývojárov. Pričom náplňou práce je:

- Návrh, implementácia, testovanie funkcií interného SW
- .NET/C# softvérových vývoj
- Zabezpečenie produktovej stability, použiteľnosti a udržateľnosti
- Využívanie najnovších vývojových nástrojov na transformáciu návrhu na SW produkt.
- Testovanie SW funkčnosti a následná dokumentácia a reporting

Staňte sa súčasťou dobre fungujúceho tímu v príjemnom a tvorivom pracovnom prostredí, spoločnosť ponúka aj kvalitný vzdelávací program, športové a kultúrne aktivity, možnosť profesijného rastu a získate prácu v stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou.

Budú predstavené na osobnom pohovore.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Globálna medzinárodná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa - IT, telekomunikácie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Máte dobré skúsenosti v nasledovných:

Must have strong experience:
No. 1 predovšetkým v programovacom jazyku - C# / .NET
No. 2 znalosť práce s Cloud Services (Azure)
Znalosti automatizácie CI/CD
Znalosti DevOps procesov

Silné skúsenosti s infraštruktúrou
Kto ste? A aká ste osobnosť?
Tímová, komunikatívna, priateľská a cieľavedomá.
Ochotná sa stále vzdelávať a sem tam aj cestovať.
Človek, ktorý rád komunikuje a pracuje v multikultúrnom rozmanitom tíme.
Silné analytické zručnosti a schopnosti riešiť problémy.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3775283  Megjelentetés dátuma: 23.5.2022  Alapbér (bruttó): 2 800 EUR/mesiac